Nykyisten korona tilanteeta johtuvien matkustusrajoitusten vuoksi, kaikki tapahtumamme Pohjoismaiden ulkopuolella ovat toistaiseksi peruttu. Jos sinulla on kysyttävää,ota yhteyttä täällä.
NF QUALIFICATION CAMP

Ansaitse try-out -leiri Sporting CP:n kanssa tai tule valituksi stipendiohjelmaamme!

NF QUALIFICATION CAMP

Yli 100 pelaajaa saa mahdollisuuden olla yksi kahdeksasta pelaajasta joka voittaa try-out -harjoitusleirin Sporting CP akatemiassa tai olla toinen kahdesta pelaajasta jotka saa paikan NF Academyn stipendiohjelmassa. Yksi pelaajatarkkailija Sporting CP:stä tulee valitsemaan yhdessä NF Academyn johtajien kanssa kahdeksan onnekasta kaupungissa, jossa NF Qualification Camp järjestetään.

MITEN VOIT OSALLISTUA?

Päästäksesi osallistumaan NF Qualification -leirille sinun pitää ansaita paikka paikalliselta NF International -leiriltä. NF International leirejä tullaan järjestämään useissa kaupungeissa seuraavissa maissa; Norja, Ruotsi, Tanska, Suomi, Saksa ja Puola. Jokaiselta leiriltä valitaan yksi jokaisesta seuraavista ikäluokista 2007, 2006, 2005 ja 2004.

Nämä ansaitsevat “Player of the Camp” tai “Player of the age Category” nimityksen ja pääsevät osallistumaan NF Qualification Camp, jonka kaikki paikalliset kulut maksetaan pelaajien puolesta. Rajallinen määrä paikkoja on varattu mahdollisille valinnoille muihin NF Academy tapahtumiin osallistuvista pelaajista.

PAIKAN LUNASTANEET PELAAJAT 2020

Alapuolelta löydät pelaajat jotka pääsivät NF Qualification leirille 2020, sekä miltä leiriltä heidät valittiin.

  • Mia Eriksen, FBK Voss (2005)
    Mia Eriksen,
    FBK Voss (2005)
    Player of the age category

    NF International Voss
    14 – 18 Aug 2020 2020

  • Sander Heggestad, Sogndal (2006)
    Sander Heggestad,
    Sogndal (2006)
    Player of the age category

    NF International Voss
    14 – 18 Aug 2020 2020

  • Lucas Døsen, Nore Neset IL (2007)
    Lucas Døsen,
    Nore Neset IL (2007)
    Player of the age category

    NF International Voss
    14 – 18 Aug 2020 2020

  • Dilet Ghebar,Ås IL (2004)
    Dilet Ghebar,
    Ås IL (2004)
    Player of the age category

    NF International Gjøvik
    14 – 16 Aug 2020

  • Junior Irakoze,Harestua IL (2005)
    Junior Irakoze,
    Harestua IL (2005)
    Player of the age category

    NF International Gjøvik
    14 – 16 Aug 2020

  • Arvid Høin,Steinkjær (2006)
    Arvid Høin,
    Steinkjær (2006)
    Player of the age category

    NF International Gjøvik
    14 – 16 Aug 2020

  • Simen Østerud,Raufoss IL (2007)
    Simen Østerud,
    Raufoss IL (2007)
    Player of the age category

    NF International Gjøvik
    14 – 16 Aug 2020

  • Wiliam Lindqvist,IFK Nyköping (2004)
    Wiliam Lindqvist,
    IFK Nyköping (2004)
    Player of the age category

    NF International Nyköping
    10 – 12 Aug 2020

  • Markus Holm,IFK Nyköping (2005)
    Markus Holm,
    IFK Nyköping (2005)
    Player of the age category

    NF International Nyköping
    10 – 12 Aug 2020

  • Emil Claesson,Hargs BK (2006)
    Emil Claesson,
    Hargs BK (2006)
    Player of the age category

    NF International Nyköping
    10 – 12 Aug 2020

  • Jordan Broman,Nyköpings BIS (2007)
    Jordan Broman,
    Nyköpings BIS (2007)
    Player of the age category

    NF International Nyköping
    10 – 12 Aug 2020

  • Nicholas Vindenes, Loddefjord (2004)
    Nicholas Vindenes,
    Loddefjord (2004)
    Player of the age category

    NF International Alvøen
    7 – 9 August 2020

  • Mathias Kvernhellen, Loddefjord (2005)
    Mathias Kvernhellen,
    Loddefjord (2005)
    Player of the age category

    NF International Alvøen
    7 – 9 August 2020

  • Nicholas Vingsgard, Bønes IL (2006)
    Nicholas Vingsgard,
    Bønes IL (2006)
    Player of the age category

    NF International Alvøen
    7 – 9 August 2020

  • Nils Elvebakk, Nest-Sotra (2007)
    Nils Elvebakk,
    Nest-Sotra (2007)
    Player of the age category

    NF International Alvøen
    7 – 9 August 2020

  • Vebjørn Amundsen, Stakkevollan IL (2004)
    Vebjørn Amundsen,
    Stakkevollan IL (2004)
    Player of the age category

    NF International Tromsø
    7 – 9 Aug 2020

  • Elias Langmo, FK Senja (2005)
    Elias Langmo,
    FK Senja (2005)
    Player of the age category

    NF International Tromsø
    7 – 9 Aug 2020

  • Kristian Mathisen,Varden FK (2006)
    Kristian Mathisen,
    Varden FK (2006)
    Player of the age category

    NF International Tromsø
    7 – 9 Aug 2020

  • Sivert Arntsen,Ballangen FK (2007)
    Sivert Arntsen,
    Ballangen FK (2007)
    Player of the age category

    NF International Tromsø
    7 – 9 Aug 2020

  • Olav Dalhaug,Vestnes Varfjell (2005)
    Olav Dalhaug,
    Vestnes Varfjell (2005)
    Player of the age category

    NF International Molde
    3 – 5 Aug 2020

  • Johannes Aslaksen,Dahle IL (2005)
    Johannes Aslaksen,
    Dahle IL (2005)
    Player of the age category

    NF International Molde
    3 – 5 Aug 2020

  • Aron Listuen,BUD IL (2006)
    Aron Listuen,
    BUD IL (2006)
    Player of the age category

    NF International Molde
    3 – 5 Aug 2020

  • Egil Dalhaug,Vestnes Varfjell (2007)
    Egil Dalhaug,
    Vestnes Varfjell (2007)
    Player of the age category

    NF International Molde
    3 – 5 Aug 2020

  • Kristian Klokk,SH Ålesund (2004)
    Kristian Klokk,
    SH Ålesund (2004)
    Player of the age category

    NF International Ålesund
    31 Jul – 2 Aug 2020

  • Mattia Ruggieri,Acqua&Sapone (2004)
    Mattia Ruggieri,
    Acqua&Sapone (2004)
    Player of the age category

    NF International Stavanger
    3 – 5 Aug 2020

  • Jonas Halvorsen,Sandnes-Ulf (2005)
    Jonas Halvorsen,
    Sandnes-Ulf (2005)
    Player of the age category

    NF International Stavanger
    3 – 5 Aug 2020

  • Daniel Helle,Hundvåg FK (2006)
    Daniel Helle,
    Hundvåg FK (2006)
    Player of the age category

    NF International Stavanger
    3 – 5 Aug 2020

  • Adrian Holta,Staal Jørpeland (2007)
    Adrian Holta,
    Staal Jørpeland (2007)
    Player of the age category

    NF International Stavanger
    3 – 5 Aug 2020

  • Lukas Heiman,FC Kontu (2004)
    Lukas Heiman,
    FC Kontu (2004)
    Player of the age category

    NF International Helsinki
    3 – 5 Aug 2020

  • Topi Lehtinen,Ilves (2007)
    Topi Lehtinen,
    Ilves (2007)
    Player of the age category

    NF International Helsinki
    3 – 5 Aug 2020

  • David Dehli,Kolbotn (2004)
    David Dehli,
    Kolbotn (2004)
    Player of the age category

    NF International Kolbotn
    3 – 5 Aug 2020

  • William Østli, (2006)
    William Østli,
    (2006)
    Player of the age category

    NF International Kolbotn
    3 – 5 Aug 2020

  • Henrik Kveen,Rælingen (2007)
    Henrik Kveen,
    Rælingen (2007)
    Player of the age category

    NF International Kolbotn
    3 – 5 Aug 2020

  • Elias Myrvang,Meløy FK (2004)
    Elias Myrvang,
    Meløy FK (2004)
    Player of the age category

    NF International Trondheim
    31 Jul – 2 Aug 2020

  • Isak Noteng,Tiller Fotball (2004)
    Isak Noteng,
    Tiller Fotball (2004)
    Player of the age category

    NF International Trondheim
    31 Jul – 2 Aug 2020

  • Kasper Haugerøy,Namsos IL (2006)
    Kasper Haugerøy,
    Namsos IL (2006)
    Player of the age category

    NF International Trondheim
    31 Jul – 2 Aug 2020

  • Kristian Birkelund,Il Halsakameratene (2007)
    Kristian Birkelund,
    Il Halsakameratene (2007)
    Player of the age category

    NF International Trondheim
    31 Jul – 2 Aug 2020

  • Sander Arntsberg,IL Trond (2005)
    Sander Arntsberg,
    IL Trond (2005)
    Player of the age category

    NF International Ålesund
    31 Jul – 2 Aug 2020

  • Karl Gangstad,SK Rollon (2006)
    Karl Gangstad,
    SK Rollon (2006)
    Player of the age category

    NF International Ålesund
    31 Jul – 2 Aug 2020

  • Aleksander HauskernGodøy IL (2007)
    Aleksander Hauskern
    Godøy IL (2007)
    Player of the age category

    NF International Ålesund
    31 Jul – 2 Aug 2020

  • Mohammad Al Hasan,Bogense (2004)
    Mohammad Al Hasan,
    Bogense (2004)
    Player of the age category

    NF International Odense
    27 – 29 Jul 2020

  • Sebastian Ammentorp,Nyborg FC (2005)
    Sebastian Ammentorp,
    Nyborg FC (2005)
    Player of the age category

    NF International Odense
    27 – 29 Jul 2020

  • Prasant Poudel,Nyborg FC (2006)
    Prasant Poudel,
    Nyborg FC (2006)
    Player of the age category

    NF International Odense
    27 – 29 Jul 2020

  • Linus Dabrowski, (2007)
    Linus Dabrowski,
    (2007)
    Player of the age category

    NF International Odense
    27 – 29 Jul 2020

  • Oskar Nielsen,Hfk (2004)
    Oskar Nielsen,
    Hfk (2004)
    Player of the age category

    NF International Esbjerg
    23 – 25 Jul 2020

  • Simon Jørgensen,Esbjerg fB (2005)
    Simon Jørgensen,
    Esbjerg fB (2005)
    Player of the age category

    NF International Esbjerg
    23 – 25 Jul 2020

  • Rasmus Hansen,Ribe Boldklub (2006)
    Rasmus Hansen,
    Ribe Boldklub (2006)
    Player of the age category

    NF International Esbjerg
    23 – 25 Jul 2020

  • Konrad Mckeown,Strands IF (2004)
    Konrad Mckeown,
    Strands IF (2004)
    Player of the age category

    NF International Västerås
    20 – 22 Jul 2020

  • Fabian Andersson,Kungsbacka IF (2005)
    Fabian Andersson,
    Kungsbacka IF (2005)
    Player of the age category

    NF International Västerås
    20 – 22 Jul 2020

  • Axel Elmberger,Ekerö IK (2006)
    Axel Elmberger,
    Ekerö IK (2006)
    Player of the age category

    NF International Västerås
    20 – 22 Jul 2020

  • Rasmus Nehrman,Barkarö SK (2007)
    Rasmus Nehrman,
    Barkarö SK (2007)
    Player of the age category

    NF International Västerås
    20 – 22 Jul 2020

  • Sakari Korri,Pallo-Iirot (2005)
    Sakari Korri,
    Pallo-Iirot (2005)
    Player of the age category

    NF International Turku
    20 – 22 Jul 2020

  • Veeti Kuukkanen,FC Inter Turku (2006)
    Veeti Kuukkanen,
    FC Inter Turku (2006)
    Player of the age category

    NF International Turku
    20 – 22 Jul 2020

  • Djoully Nzoko,FC Inter Turku (2007)
    Djoully Nzoko,
    FC Inter Turku (2007)
    Player of the age category

    NF International Turku
    20 – 22 Jul 2020

  • Pekko Suodenjoki,FC KTP (2004)
    Pekko Suodenjoki,
    FC KTP (2004)
    Player of the age category

    NF International Jyväskylä
    17 – 19 Jul 2020

  • Otto Hänninen,Jämsänkosken Ilves (2005)
    Otto Hänninen,
    Jämsänkosken Ilves (2005)
    Player of the age category

    NF International Jyväskylä
    17 – 19 Jul 2020

  • Michael Duka,Suolahden Urho (2006)
    Michael Duka,
    Suolahden Urho (2006)
    Player of the age category

    NF International Jyväskylä
    17 – 19 Jul 2020

  • Eemil Tanninen,Jippo (2007)
    Eemil Tanninen,
    Jippo (2007)
    Player of the age category

    NF International Jyväskylä
    17 – 19 Jul 2020

  • Max Minkkinen,FC Ilves (2004)
    Max Minkkinen,
    FC Ilves (2004)
    Player of the age category

    NF International Tampere
    13 – 15 Jul 2020

  • Viljami Veltti,Tampereen PV (2006)
    Viljami Veltti,
    Tampereen PV (2006)
    Player of the age category

    NF International Tampere
    13 – 15 Jul 2020

  • Miko Koivuniemi,HJS Akatemia (2007)
    Miko Koivuniemi,
    HJS Akatemia (2007)
    Player of the age category

    NF International Tampere
    13 – 15 Jul 2020

  • Jaakko Lakkamäki,ToVe (2004)
    Jaakko Lakkamäki,
    ToVe (2004)
    Player of the age category

    NF International Pori
    10 – 12 Jul 2020

  • Elias Stenberg,FC Bellevue (2005)
    Elias Stenberg,
    FC Bellevue (2005)
    Player of the age category

    NF International Pori
    10 – 12 Jul 2020

  • Joa Ingves,Kraft FF (2006)
    Joa Ingves,
    Kraft FF (2006)
    Player of the age category

    NF International Pori
    10 – 12 Jul 2020

  • Erno Paappanen,PKKU (2007)
    Erno Paappanen,
    PKKU (2007)
    Player of the age category

    NF International Pori
    10 – 12 Jul 2020

  • Noah Solheim,Dale IL (2004)
    Noah Solheim,
    Dale IL (2004)
    Player of the age category

    NF International Bergen
    10 – 12 Jul 2020

  • Mathias Sivertsen,Fyllingsdalen (2005)
    Mathias Sivertsen,
    Fyllingsdalen (2005)
    Player of the age category

    NF International Bergen
    10 – 12 Jul 2020

  • Nicolai Granheim,Sandane (2006)
    Nicolai Granheim,
    Sandane (2006)
    Player of the age category

    NF International Bergen
    10 – 12 Jul 2020

  • Jesper Ekrem,Fyllingsdalen (2007)
    Jesper Ekrem,
    Fyllingsdalen (2007)
    Player of the age category

    NF International Bergen
    10 – 12 Jul 2020

  • Petter Voll,Staal Jørpeland (2004)
    Petter Voll,
    Staal Jørpeland (2004)
    Player of the age category

    NF International Stavanger
    7 – 9 Jul 2020

  • Mathias Nesse,Sola FK (2005)
    Mathias Nesse,
    Sola FK (2005)
    Player of the age category

    NF International Stavanger
    7 – 9 Jul 2020

  • Erik Ingebrethsen,Madla IL (2007)
    Erik Ingebrethsen,
    Madla IL (2007)
    Player of the age category

    NF International Stavanger
    7 – 9 Jul 2020

  • Akusti Jalasvaara,Tervarit juniorit (2004)
    Akusti Jalasvaara,
    Tervarit juniorit (2004)
    Player of the age category

    NF International Oulu
    3 – 5 Jul 2020

  • Kasperi Asunmaa,Oulunsalon Pallo (2006)
    Kasperi Asunmaa,
    Oulunsalon Pallo (2006)
    Player of the age category

    NF International Oulu
    3 – 5 Jul 2020

  • Dennis Jakobsen,Junkeren IL (2004)
    Dennis Jakobsen,
    Junkeren IL (2004)
    Player of the age category

    NF International Bodø
    3 – 5 Jul 2020

  • Jacob-Leander,FK Bodø/Glimt (2005)
    Jacob-Leander,
    FK Bodø/Glimt (2005)
    Player of the age category

    NF International Bodø
    3 – 5 Jul 2020

  • Jakob Reinfjell,Mosjøen IL (2006)
    Jakob Reinfjell,
    Mosjøen IL (2006)
    Player of the age category

    NF International Bodø
    3 – 5 Jul 2020

  • Amir Ahmadi,FBK Karlstad (2004)
    Amir Ahmadi,
    FBK Karlstad (2004)
    Player of the age category

    NF International Karlstad
    3 – 5 Jul 2020

  • Benjamin Buisson,Degerfors IF Ungdom (2005)
    Benjamin Buisson,
    Degerfors IF Ungdom (2005)
    Player of the age category

    NF International Karlstad
    3 – 5 Jul 2020

  • Elias Karlsson,Vänersborgs IF (2006)
    Elias Karlsson,
    Vänersborgs IF (2006)
    Player of the age category

    NF International Karlstad
    3 – 5 Jul 2020

  • Samuel Agneblad,Norrstrands IF (2007)
    Samuel Agneblad,
    Norrstrands IF (2007)
    Player of the age category

    NF International Karlstad
    3 – 5 Jul 2020

  • Lars Jørundland,IL Express (2004)
    Lars Jørundland,
    IL Express (2004)
    Player of the age category

    NF International Arendal
    30 Jun – 2 Jul 2020

  • Tord Flolid,Sandnes Ulf (2005)
    Tord Flolid,
    Sandnes Ulf (2005)
    Player of the age category

    NF International Arendal
    30 Jun – 2 Jul 2020

  • Kevin Carlstedt,Tjøme IL (2007)
    Kevin Carlstedt,
    Tjøme IL (2007)
    Player of the age category

    NF International Arendal
    30 Jun – 2 Jul 2020

  • Seif Al Hindi,Karlslund IF (2005)
    Seif Al Hindi,
    Karlslund IF (2005)
    Player of the age category

    NF International Örebro
    29 Jun – 1 Jul 2020

  • Buster Runheim,Örebro SK (2006)
    Buster Runheim,
    Örebro SK (2006)
    Player of the age category

    NF International Örebro
    29 Jun – 1 Jul 2020

  • Viggo Mogren,Skyllbergs IK (2004)
    Viggo Mogren,
    Skyllbergs IK (2004)
    Player of the age category

    NF International Örebro
    29 Jun – 1 Jul 2020

  • Isak Persson,Örebro SK (2007)
    Isak Persson,
    Örebro SK (2007)
    Player of the age category

    NF International Örebro
    29 Jun – 1 Jul 2020

  • Eero Partonen,PK Keski-Uusimaa (2005)
    Eero Partonen,
    PK Keski-Uusimaa (2005)
    Player of the age category

    NF International Helsinki
    29 Jun – 1 Jul 2020

  • Emil Salmela,HJK Akatemia 06 (2006)
    Emil Salmela,
    HJK Akatemia 06 (2006)
    Player of the age category

    NF International Helsinki
    29 Jun – 1 Jul 2020

  • Emil Bakke,Sotra FK (2004)
    Emil Bakke,
    Sotra FK (2004)
    Player of the age category

    NF International Bergen
    26 – 28 Jun 2020

  • Sindre Løseth,Loddefjord IL (2005)
    Sindre Løseth,
    Loddefjord IL (2005)
    Player of the age category

    NF International Bergen
    26 – 28 Jun 2020

  • Vegard Frønsdal,Bønes IL (2006)
    Vegard Frønsdal,
    Bønes IL (2006)
    Player of the age category

    NF International Bergen
    26 – 28 Jun 2020

  • Sondre Vindenes,Loddefjord IL (2007)
    Sondre Vindenes,
    Loddefjord IL (2007)
    Player of the age category

    NF International Bergen
    26 – 28 Jun 2020

  • Krister Mekhal,Norrby IF (2005)
    Krister Mekhal,
    Norrby IF (2005)
    Player of the age category

    NF International Göteborg
    22 – 24 Jun, 2020

  • Adam Friman,GAIS Göteborg (2006)
    Adam Friman,
    GAIS Göteborg (2006)
    Player of the age category

    NF International Göteborg
    22 – 24 Jun, 2020

  • Charlie Malm,Örgryte IS (2007)
    Charlie Malm,
    Örgryte IS (2007)
    Player of the age category

    NF International Göteborg
    22 – 24 Jun, 2020

  • Bakar Ali,AFC Eskilstuna (2004)
    Bakar Ali,
    AFC Eskilstuna (2004)
    Player of the age category

    NF International Eskilstuna
    22 – 24 Jun, 2020

  • Erik Mattsson,BK Sport (2005)
    Erik Mattsson,
    BK Sport (2005)
    Player of the age category

    NF International Eskilstuna
    22 – 24 Jun, 2020

  • Sayed Artan,Triangel IK (2006)
    Sayed Artan,
    Triangel IK (2006)
    Player of the age category

    NF International Eskilstuna
    22 – 24 Jun, 2020

TULEVAT NF INTERNATIONAL TAPAHTUMAT

Päivitämme jatkuvasti NF Qualification Camp paikan lunastaneita pelaajia tänne. Alapuolelta löydät tapahtumat joissa voit lunastaa paikan leirille.

No Events

Katso kaikki tapahtumat täältä.

TIE SPORTINGIIN 2019

Blertun Isufi, Noah Solheim, Sahle Wålberg, Alfredo Steiner, Ingvar Kolbjörnsen ja Bashir Bashiir (pelaajat kuvassa) lunastivat viime vuonna paikan try-out leirillä Sporting CP:ssä. Harjoitusten täyteisen try-out leirin jälkeen sekä Blertun Isufi, että Bashir Bashiir on kutsuttu takaisin harjoittelemaan ja pelaamaan turnauksissa. Kaikki nämä pelaajat (lukuun ottamatta Ingvar Kolbjörnseniä on myös hyväksytty stipendiohjelmaamme, jossa yhdessä pelaajien kanssa valmistamme heitä ammattilaisuralle.

Odotamme innolla keille 8 pelaajalle annamme samat mahdollisuudet menestyä NF Qualification leirillä 2020.

PAIKAN LUNASTANEET PELAAJAT 2019

Alapuolelta löydät pelaajat jotka pääsivät NF Qualification leirille 2019, sekä miltä leiriltä heidät valittiin.

NF International Göteborg 17 – 19 June

Alfredo Steiner 2006 (GAIS)
Alfredo Steiner 2006 (GAIS)
Fabian Andersson 2005 (Kungsbacka IF)
Fabian Andersson 2005 (Kungsbacka IF)
André Olindersson 2004 (Torslanda IK)
André Olindersson 2004 (Torslanda IK)

NF International Malmö 17 – 19 June

Bjorn Rosenlund 2006 (Kulladals FF)
Bjorn Rosenlund 2006 (Kulladals FF)
Alexi Hughes 2005 (Trelleborg FF)
Alexi Hughes 2005 (Trelleborg FF)
Christoffer Ekberg 2004 (Kvarnby IK)
Christoffer Ekberg 2004 (Kvarnby IK)

NF International Bergen 24 – 26 June

Yaya Yabets 2006 (Baune)
Yaya Yabets 2006 (Baune)
Tobias Sagstad 2005 (Marikollen)
Tobias Sagstad 2005 (Marikollen)
Petter Sorensen 2004 (Sotra Sportsklubb)
Petter Sorensen 2004 (Sotra Sportsklubb)

NF International Stavanger 28 – 30 June

Lucas Gilja 2006 (Dirdal IL)
Lucas Gilja 2006 (Dirdal IL)
Tord Flolid 2005 (Sandnes Ilf)
Tord Flolid 2005 (Sandnes Ilf)
Rolf Hesby 2004 (Viking)
Rolf Hesby 2004 (Viking)

NF International Tønsberg 5 – 7 July

Blerton Isufi, 2006 (Fredrikstad FK)
Blerton Isufi, 2006 (Fredrikstad FK)
Elias Engeseth, 2005 (Tønsberg FK)
Elias Engeseth, 2005 (Tønsberg FK)
Danilo dos Santos, 2004 (Sandefjord G16)
Danilo dos Santos, 2004 (Sandefjord G16)

NF International Esbjerg 25 – 27 July

Fahim Anwari, 2006 (Grindsted GIF)
Fahim Anwari, 2006 (Grindsted GIF)
Elias Andersen, 2005 (SGI/SSK)
Elias Andersen, 2005 (SGI/SSK)
Oskar Nielsen, 2004 (HFK)
Oskar Nielsen, 2004 (HFK)

NF International Odense 30 July – 1 August

Ebrahim Al-jaburi, 2006 (Odense Boldklub)
Ebrahim Al-jaburi, 2006 (Odense Boldklub)
Tobias Øland, 2005 (Brabrand IF)
Tobias Øland, 2005 (Brabrand IF)
Noah Lauritzen, 2004 (Vejle Boldklub)
Noah Lauritzen, 2004 (Vejle Boldklub)

NF International Oslo 5 – 7 August

Theodor Sørensen, 2006 (Lyn)
Theodor Sørensen, 2006 (Lyn)
Magnus Mehl, 2005 (Korsvoll IL)
Magnus Mehl, 2005 (Korsvoll IL)
Soran Ostadi, 2004 (Lørenskog IF)
Soran Ostadi, 2004 (Lørenskog IF)

NF International Alta 6 – 8 August

Jørgen Bull Kristensen, 2006 (Alta IF)
Jørgen Bull Kristensen, 2006 (Alta IF)
Magnus Laaksonen, 2005 (Alta)
Magnus Laaksonen, 2005 (Alta)
Håkon Tverfjeld, 2004 (Bossekop UL)
Håkon Tverfjeld, 2004 (Bossekop UL)

NF International Ålesund 9 – 11 August

Daniel Sætren, 2006 (Svelgen TIF)
Daniel Sætren, 2006 (Svelgen TIF)
Ferdinand Irving, 2005 (Rollon FK)
Ferdinand Irving, 2005 (Rollon FK)
Kristian Flovik, 2004 (Sportsklubben Herd)
Kristian Flovik, 2004 (Sportsklubben Herd)

NF International Bergen 9 – 11 August

Magnus Stenevik, 2006 (Søreide IL)
Magnus Stenevik, 2006 (Søreide IL)
Ingvar Kolbjornsen, 2005 (Loddefjord)
Ingvar Kolbjornsen, 2005 (Loddefjord)
Noah Solheim, 2004 (Dale IL)
Noah Solheim, 2004 (Dale IL)

NF International Kristiansand 12 – 14 August

Sebastian Fjellheim, 2006 (FK Donn)
Sebastian Fjellheim, 2006 (FK Donn)
Sebastian Olsrud, 2005 (Heggedal IL)
Sebastian Olsrud, 2005 (Heggedal IL)
Ole Mortensen-Brekke, 2004 (Grane)
Ole Mortensen-Brekke, 2004 (Grane)

NF International Haugesund 12 – 14 August

Hakon Eriksen, 2006 (Stegaberg IL)
Hakon Eriksen, 2006 (Stegaberg IL)
Téo Strand, 2005 (FK Vidar)
Téo Strand, 2005 (FK Vidar)
Christian Sveen, 2004 (Djerv 1919)
Christian Sveen, 2004 (Djerv 1919)

NF International Göteborg 12 – 14 August

Adam Friman, 2006 (Gais)
Adam Friman, 2006 (Gais)
Eddi Atic, 2005 (Gais)
Eddi Atic, 2005 (Gais)
Aulon Bitiqi, 2004 (IFK strömstad)
Aulon Bitiqi, 2004 (IFK strömstad)

NF International Tromsø 16 – 18 August

Hunor Bogdan, 2006 (Tromsø IL D)
Hunor Bogdan, 2006 (Tromsø IL D)
Odin Sørensen, 2005
(Lyngen/karnes)
Odin Sørensen, 2005 (Lyngen/karnes)
Eirik Valhovd, 2004 (Medkila IL)
Eirik Valhovd, 2004 (Medkila IL)

NF International Gjøvik 16 – 18 August

Simen Brenden, 2006 (Raufoss Fotball)
Simen Brenden, 2006 (Raufoss Fotball)
Andro Yonas, 2005 (Vind IL)
Andro Yonas, 2005 (Vind IL)
Harald Strandlie, 2004 (FK Gjøvik-Lyn)
Harald Strandlie, 2004 (FK Gjøvik-Lyn)

NF International Malmö 16 – 18 August

Elias Kadim, 2005 (Brøndby IF)
Elias Kadim, 2005 (Brøndby IF)
Bashir Bashiir, 2005 (Alvesta GIF)
Bashir Bashiir, 2005 (Alvesta GIF)
Edvin Wiik, 2004 (Lilla Torg FF)
Edvin Wiik, 2004 (Lilla Torg FF)

ETSI TAPAHTUMA

- Valitse yksi vaihtoehto - Sinut ohjataan automaattisesti valittujen vaihtoehtojen tuloksiin -

Start typing and press Enter to search